Працюємо під час воєнного стану з 10:00 до 19:00
Ok

Товар доданий до кошику

Вхід

menu
Реєстрація

Про компанію

Кожна велика ідея починається з проблеми, яка потребує вирішення. Так, в 2014 році з'явилася ідея створення магазину панчішно-шкарпеткових виробів під назвою «Панчоха». Ми відповідаємо викликам мінливого часу і відповідаємо останнім трендам світової fashion-індустрії.

Широкий асортимент шкарпеток, панчіх і нижньої білизни тепер доступний в будь-який час, будь-якому місці за допомогою комп'ютера або мобільного телефону на сайті panchoha-ua. У нас Ви знайдете безліч якісної продукції відомих світових брендів для всієї родини.

У наших каталогах представлені: польські бренди Cornette, ALEKSANDRA, Anna, Babella, Crazy socks, De Lafense, Gabriella, Gattа, Henderson, KEY і т.д .; турецькі вироби від Arti, Baykar, Bross і т.д .; угорська продукція ТМ AURA.VIA; всім відомі українські виробники Bonus, ELLEN, Jasmine, Julia, Дюна, «Легка хода»; білоруські Conte, ESLI; італійські Gasoline-Blu, GOLDEN LADY, INCANTO, INNAMORE, KATHERINA і багато інших торгових марок.

Широкий асортиментний ряд класичних, коригувальних колготок, панчіх, бавовняних шкарпеток, виробів для маленьких модниць, білизни для жінок і чоловіків роблять наш магазин універсальним. У нас також Ви зможете знайти домашній одяг і одяг для сну, а такожкупальники та пляжний одяг. У нашому інтернет-магазині кожен зможе знайти необхідну річ на свій смак - оригінальний і модний дизайн або класика, яскраві кольори або ніжні пастельні тони. Доступні ціни, якість товарів і швидка доставка зроблять Вашу покупку приємною і легкою. Ласкаво просимо!