Працюємо під час воєнного стану з 10:00 до 20:00
Ok

Товар доданий до кошику

Вхід

menu
Реєстрація

Для жінок

woman
знижки до 35%

Для чоловіків

man
знижки до 30%

child
знижки до 30%

Про компанію

Кожна велика ідея починається з проблеми, яка потребує вирішення. Так, в 2014 році з'явилася ідея створення магазину панчішно-шкарпеткових виробів під назвою «Панчоха». Ми відповідаємо викликам мінливого часу і відповідаємо останнім трендам світової fashion-індустрії.


Широкий асортимент шкарпеток, панчіх і спідньої білизни тепер доступний в будь-який час, будь-якому місці за допомогою комп'ютера або мобільного телефону на сайті panchoha-ua. У нас Ви знайдете безліч якісної продукції відомих світових брендів для всієї родини.


У наших каталогах представлені: польські бренди Steven,Cornette,KEY,Marilun,FIORE,OBSESSIVE,Julimex, Gabriella, Gattа, Henderson, і т.д .; турецькі вироби від Arti, Baykar, Bross і т.д .; іспанська продукція ТМ LUNA; всім відомі українські виробники Jasmine, Julia,Легка хода, Дюна,MIO SENSO; італійські GOLDEN LADY, LEVANTE,INCANTO, INNAMORE;литовський бренд ARUELLE;і багато інших торгових марок.


Широкий асортиментний ряд класичних, коригувальних колготок, панчіх, бавовняних шкарпеток, виробів для маленьких модниць, білизни для жінок і чоловіків роблять наш магазин універсальним. У нас також Ви зможете знайти домашній одяг і одяг для сну, а також купальники та пляжний одяг. У нашому інтернет-магазині кожен зможе знайти необхідну річ на свій смак - оригінальний і модний дизайн або класика, яскраві кольори або ніжні пастельні тони. Доступні ціни, якість товарів і швидка доставка зроблять Вашу покупку приємною і легкою.

Ласкаво просимо!